Kasetony – podświetlane reklamy przyciągające klientów

Kaseton z podświetleniem to jeden z najlepszych sposobów na oznaczenie siedziby firmy. Wbudowane moduły LED sprawiają, że tego rodzaju szyld jest dobrze widoczny zarówno w dzień, jak i wieczorem. Twoje biuro lub punkt usługowy będą odpowiednio oznaczone i widoczne dla klientów niezależnie od panującej pogody. Możesz również zamówić kaseton bez podświetlenia. W obu wariantach stosujemy specjalne mocowania pozwalające na zawieszenie reklamy na elewacji. Na Twoje życzenie wykonamy również wersję stojącą. Taki słup jest szczególnie przydatny jeśli w budynku mieści się siedziba kilku firm. Wtedy można oznaczyć ich obecność na jednej powierzchni.

Instalacje, które wykonujemy dla firm z Torunia i pobliskich miejscowości można wzbogacić też o litery przestrzenne. Jeśli zdecydujesz się na tę formę reklamy, jeszcze mocniej zaakcentujesz swoją obecność i pokażesz klientom, gdzie mogą Cię znaleźć. Napis możesz umieścić zarówno na elewacji, jak i wewnątrz budynku.

Nowoczesny sposób na identyfikację firmy

Dobrze zaprojektowany kaseton musi ułatwiać klientom dotarcie do Twojej siedziby. Projektujemy i wykonujemy reklamy pozwalające się wyróżnić. Umieszczamy na nich nazwę firmy oraz identyfikujące działalność logo. Dzięki staranności wykonania naszych produktów cieszą się one dużym uznaniem wśród klientów. Wykonujemy estetyczne i funkcjonalne projekty. Zastosowane oświetlenie LED jest wytrzymałe i energooszczędne. Nie musisz więc obawiać się, że zamontowanie kasetonu spowoduje nagły wzrost rachunków za prąd. Zamów reklamę z podświetleniem i bądź widoczny.

Reklama z podświetleniem lub bez podświetlenia.