Oklejanie samochodów ciężarowych, osobowych i dostawczych

Każdy pojazd może stać się jeżdżącą wizytówką firmy lub po prostu podkreślić indywidualny charakter jego właściciela.
Oferujemy usługi oklejania samochodów za pomocą grafik usuwalnych bądź permanentnych, przeznaczonych do umieszczania na plandekach PCV oraz perforowanych typu one-way vision na szyby pojazdów.
Oklejamy zarówno pojedyncze pojazdy, jak i całe parki samochodowe, od aut osobowych po samochody ciężarowe.

Profesjonalna reklama na pojazdach

Nasi projektanci przygotowują grafiki dopasowane do konkretnego modelu i wielkości pojazdu. Staramy się komponować reklamy w taki sposób, aby doskonale prezentowały się na samochodach i przyciągały uwagę konsumentów. Oklejamy:

  • samochody osobowe,
  • samochody dostawcze,
  • samochody ciężarowe,
  • autobusy i wiele innych.

Przy wykonywaniu naklejek na pojazdy korzystamy między innymi z druku cyfrowego. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami. Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak wygląda wykonywana przez nas reklama na pojazdach, zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Różnorodność materiałów

Podczas wykonywania reklamy na pojazdach korzystamy z wielu materiałów. Pozwala nam to na dopasowanie oferty indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Wykonujemy profesjonalne projekty dopasowane do modelu i wielkości pojazdu. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy precyzyjnie, dbając o każdy szczegół. Oklejane przez naszych pracowników samochody stanowią doskonałą reklamę mobilną.