Litery przestrzenne — ułożysz z nich nazwę Twojej firmy lub dowolne hasło

Litery przestrzenne są doskonałym sposobem na wzmocnienie przekazu i przyciągnięcie uwagi klientów. W porównaniu z całościowymi reklamami dają dużo więcej możliwości. Można ułożyć z nich tekst o dowolnej długości i umieścić go w dowolnym miejscu. Wykonywane w naszym zakładzie w Toruniu litery przestrzenne są wybierane przez klientów jako jedyna forma oznaczenia działalności lub łączone z szyldami reklamowymi.

Wykonujemy litery oraz dowolne kształty 3D z materiałów takich jak styrodur, plexi oraz dibond. Każde zamówienie wycinane jest na nowoczesnym, komputerowym ploterze termicznym. Wykorzystanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań pozwala nam na uzyskanie estetycznych i jednocześnie lekkich produktów do wizualizacji. Najczęściej korzystamy ze styroduru. Jest to tworzywo odporne na działanie zmiennych temperatur, przez co dobrze sprawdza się zamontowane zarówno wewnątrz budynku, jak i bezpośrednio na elewacji.

Produkt dający wiele możliwości

Reklama wykonana z pojedynczo ciętych liter cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Składając zamówienie, możesz wybrać spośród wielu dostępnych krojów czcionki i kolorów. Jeśli dołożysz do tego swoje logo, masz pewność, że każdy klient zwróci uwagę na tak wyrazistą prezentację. Zdecyduj się na litery matowe lub postaw na elementy lakierowane. Zrealizujemy Twój pomysł lub wykonamy projekt, który pozwoli Ci wyróżnić się trójwymiarową instalacją.