Roll-up – mobilna reklama o wielu zastosowaniach

Klienci często poszukują przenośnych rozwiązań, pozwalających im na zareklamowanie się na targach, konferencjach lub innych wydarzeniach odbywających się poza siedzibą firmy. Osobom szukającym mobilnej reklamy proponujemy roll-up’y. Lekka i prosta w montażu konstrukcja składająca się ze aluminiowego stelażu z zamocowaną na nim grafiką, pozwala na wielokrotne użycie oraz bezpieczny transport. Plakat zwinięty jest w kasecie, a jego rozłożenie umożliwiają aluminiowe rurki. Roll-up’y z powodzeniem można zabrać z sobą nawet korzystając z transportu publicznego. Całość nie zajmuje dużo miejsca, jest też lekka.

Do każdego roll-up’u dodajemy wygodną torbę. Ułatwia ona chowanie plakatu. Zastosowanie stelażu z możliwością zwijania sprawia, że rozłożenie konstrukcji zajmuje tylko kilka chwil. Po zakończonej prezentacji lub spotkaniu całość można złożyć i wykorzystać ponownie, gdy będzie taka potrzeba.

Reklama, którą możesz ze sobą zabrać

Roll-up’y które proponujemy klientom z Torunia mogą być niezależnym elementem identyfikacyjnym biznesu lub stanowić jeden z elementów zamówionej wizualizacji. Często dodatkowy drukujemy plakaty, ulotki, foldery oraz inne przydatne podczas wyjazdowych prezentacji gadżety. Wyposażamy we wszystko, co może być potrzebne, aby zaprezentować działalność.

Jako doświadczony producent roll-up’ów dokładnie wiemy, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę, aby konstrukcja była trwała, stabilna i dobrze spełniała swoje zadanie. Wykonujemy roll-up’y na nieprzepuszczającym światła podłożu. Dzięki temu grafika jest czytelna i wyrazista. Wykonujemy reklamy w dwóch rozmiarach: 85 × 200 cm oraz 100 × 200 cm. Każdy z nich umożliwia zaprezentowanie najważniejszych informacji o Twoim biznesie.