Roll up – mobilna reklama o wielu zastosowaniach

Klienci często poszukują przenośnych rozwiązań, pozwalających im na zareklamowanie się na targach, konferencjach lub innych wydarzeniach odbywających się poza siedzibą firmy. Osobom szukającym mobilnej reklamy proponujemy roll up’y. Lekka i prosta w montażu konstrukcja składająca się ze aluminiowego stelażu z zamocowaną na nim grafiką, pozwala na wielokrotne użycie oraz bezpieczny transport. Plakat zwinięty jest w kasecie, a jego rozłożenie umożliwiają aluminiowe rurki. Roll up’y z powodzeniem można zabrać z sobą nawet korzystając z transportu publicznego. Całość nie zajmuje dużo miejsca, jest też lekka.

Do każdego roll up’u dodajemy wygodną torbę. Ułatwia ona chowanie plakatu. Zastosowanie stelażu z możliwością zwijania sprawia, że rozłożenie konstrukcji zajmuje tylko kilka chwil. Po zakończonej prezentacji lub spotkaniu całość można złożyć i wykorzystać ponownie, gdy będzie taka potrzeba.

Reklama, którą możesz ze sobą zabrać

Roll up’y które proponujemy klientom z Torunia mogą być niezależnym elementem identyfikacyjnym biznesu lub stanowić jeden z elementów zamówionej wizualizacji. Często dodatkowy drukujemy plakaty, ulotki, foldery oraz inne przydatne podczas wyjazdowych prezentacji gadżety. Wyposażamy we wszystko, co może być potrzebne, aby zaprezentować działalność.

Jako doświadczony producent roll up’ów dokładnie wiemy, na jakie elementy zwrócić szczególną uwagę, aby konstrukcja była trwała, stabilna i dobrze spełniała swoje zadanie. Wykonujemy roll up’y na nieprzepuszczającym światła podłożu. Dzięki temu grafika jest czytelna i wyrazista. Wykonujemy reklamy w dwóch rozmiarach: 85 × 200 cm oraz 100 × 200 cm. Każdy z nich umożliwia zaprezentowanie najważniejszych informacji o Twoim biznesie.

Wyślij zapytanie o ofertę