Druk wielkoformatowy — bądź widoczny dzięki reklamie w dużym rozmiarze

Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym. Wykonujemy reklamy o bardzo dużych rozmiarach. Zamówisz u nas billboardy, które przyciągną wzrok klientów i pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Umieścimy na nich dowolną grafikę, chwytliwe hasło oraz dane adresowe Twojej firmy.

Wykonujemy druk wielkoformatowy na takich materiałach jak:

  • papierze,
  • folii samoprzylepnej,
  • bannerach reklamowych,
  • roll up’ach,
  • fototapetach.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi z Torunia, a także agencjami reklamowymi przygotowującymi wieloetapowe kampanie. Gwarantujemy, że wykonana przez nas reklama będzie przyciągać wzrok. Taka forma przekazu i prezentacji działalności dociera do szerokiego grona odbiorców, budzi ich zainteresowania, a finalnie motywuje do zakupu. Reklamy wielkoformatowe zawieszone w strategicznych punktach miasta są widoczne przez cały czas i dzięki temu automatycznie kojarzą się z danym typem działalności.

Druki o wysokiej jakości

Korzystamy z własnego, zaawansowanego technologicznie parku maszynowego. Dostęp do urządzeń poligraficznych umożliwia nam tworzenie nadruków wysokiej jakości. Stosujemy farby drukarskiej o żywych, nasyconych barwach. Wykonywany na billboardach druk cyfrowy
nie blaknie pod wpływem słońca. Reklama prezentuje się tak samo dobrze nawet po dłuższym czasie. W portfolio mamy projekty wykonane dla klientów z różnych branż. Mieliśmy okazję pracować z firmami budowalnymi, odzieżowymi, finansowymi.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dopasowujemy projekt do grupy docelowej i dobieramy odpowiednią grafikę oraz hasła wzmacniające przekaz. Zaufało nam wiele firm z Torunia i okolicznych miejscowości. Z wieloma z nich podjęliśmy stałą współpracę, tworząc kolejne materiały reklamowe i druki.