Smaller Default Larger

Druk wielkoformatowy i cięcie laserem – o nas

 

swiat reklamy

Nasza firma działa w Toruniu już od 15 lat, na początku funkcjonowaliśmy pod nazwą P&P REKLAMA. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość, precyzję oraz szybką realizację każdego zlecenia. Naszym atutem jest nowoczesny park maszynowy obejmujący m.in. ploter do cięcia folii oraz ploter termiczny i frezujący. Firma ŚWIAT REKLAMY to również zespół doświadczonych, ambitnych pracowników podejmujących się wykonania każdego nośnika reklamowego.

 

Pracujemy w całym kraju i poza jego granicami. Nasza oferta obejmuje produkcję reklam zewnętrznych i wewnętrznych, połączoną z montażem 

 
Oferujemy usługi produkcji reklam zewnętrznych i wewnętrznych, połączonej z montażem w każdym miejscu w kraju i nie tylko:


          *komputerowe cięcie liter z folii samoprzylepnych, 
          *grawerowanie i frezowanie tworzyw sztucznych,

          *frezowanie, grawerowanie i wiercenie w metalach miękkich, 
          *frezowanie kształtowe drewna, sklejki i MDF,

          *frezowanie form przestrzennych,

          *wykonywanie form przestrzennych z podświetleniem lub bez,

          *wykonywanie tablic informacyjnych,
          *druk banerów każdego formatu
          *oklejanie pojazdów i witryn sklepowych.

 

Zapraszamy do składania zamówień na wykonanie  reklam NEONOWYCH, kasetonów z dibondu, liter przestrzennych z podświetleniem lub bez podświetlenia.

Można się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.