Cięcie laserem – precyzyjne cięcie różnych materiałów

Do proponowanych przez Świat Reklamy usług należy cięcie laserem. Na życzenie Klienta podejmujemy się także:

  • grawerowania,
  • frezowania metali miękkich,
  • cięcia styroduru,
  • drewna,
  • sklejki,
  • płyt MDF,
  • kształtowania tworzyw sztucznych.

Za pomocą cięcia laserowego wykonujemy między innymi litery przestrzenne. Metoda ta umożliwia nam nadanie im wybranego przez Klienta kształtu. Cięcie laserowe pozwala na precyzyjne wykonanie nawet bardzo drobnych szczegółów. Podejmujemy się również produkcji kasetonów reklamowych dla Państwa firmy. Ich obecność przyciągnie uwagę Klienta i zachęci go do skorzystania z Państwa usług.

Jakie są zalety cięcia laserem i jakie ma zastosowanie w branży reklamowej?

Do najważniejszych zalet cięcia laserem możemy zaliczyć precyzję. Krawędzie gotowego produktu są gładkie, dlatego materiał może być wykorzystany bezpośrednio po wyjęciu z maszyny. Oprócz tego taka metoda obróbki daje możliwość powtarzalnego obrabiania materiału, natomiast ryzyko uszkodzenia albo strat jest stosunkowo niewielkie, co redukuje ilości zużytego tworzywa oraz koszty.

Jeżeli chodzi o branżę reklamową, to cięcie laserem jest stosowane między innymi do tworzenia rozmaitych reklam zewnętrznych. Dzięki niemu możliwe jest wykonywanie szyldów, napisów, liter przestrzennych czy grafik, które wymagają zachowania precyzji. To świetna alternatywa dla druku wielkoformatowego oraz możliwość budowania świadomości o marce innymi sposobami niż tablice informacyjne, reklamy na pojazdach, banery czy szyldy, które również są skuteczne. Cięcie laserem to technologia znana i doceniana od dawna. Dzięki jej zastosowaniu może zagwarantować Państwu precyzję wykonania oraz wysoką jakość materiałów reklamowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Na pewno znajdą w nim Państwo inspirację dla stworzenia chwytliwej reklamy.